Pobierz numerek!

Od 15 czerwca w naszym obiekcie obowiązuje system kolejkowy, podobny do tych, które na co dzień spotykamy w urzędach. Dzięki niemu od razu wiemy, ile wynosi czas oczekiwania na wejście do Aquaparku, a to pozwala lepiej zaplanować pobyt i skorzystać z innych naszych atrakcji: Papugarni, Klockolandii czy klubu fitness.

Nauczeni doświadczeniem poprzednich wakacji, chcemy uniknąć długiego oczekiwania do punktów kasowych, dlatego wprowadziliśmy specjalny system do zarządzenia kolejką. Nasz obiekt oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji, które dodatkowo mogą uprzyjemnić pobyt, a mając numerek łatwo kontrolować czas do wejścia na halę basenową. Procedura wygląda następująco:

  1. Pobierz numerek z automatu. Dwa urządzenia znajdują się tuż przy Punkcie Informacji na poziomie zero. Na wyświetlaczu sprawdzisz orientacyjny czas oczekiwania. Pamiętaj, że możesz jednocześnie pobrać numerki do różnych stref i korzystać z nich, gdy kolejka do Aquaparku jest dłuższa.
  2. Wybierz właściwą opcję:
  • Aquapark
  • Sauna lub Sauna + Aquapark
  • Papugarnia
  • Klockolandia
  • Fitness
  1. Przejdź do odpowiedniej kasy: aquapark i saunarium – I piętro, Klockolandia – 0,5 piętro, Papugarnia i Fitness – II piętro.
  2. Najbliższy numer w kolejce wyświetla się na telebimach.
  3. Do kasy podejdź, gdy Twój numer wyświetli się na monitorze.

Powrót

zobacz także

Aqua
Szkoła

Sprawdź

Basen sportowy

Sprawdź

Klub dla dzieci

Sprawdź

Aqua
Fitness

Sprawdź