Wakacyjny poradnik

Wakacje to czas beztroskiej zabawy nad polskim morzem. Jednak kapryśna pogoda może popsuć wycieczkowe plany. W takich dniach w naszym Aquaparku gości jest znacznie więcej i mogą tworzyć się kolejki. Poniżej krótki poradnik, który uchroni przed dłuższym oczekiwaniem na wejście do parku wodnego.

  1. Przyjedź rano lub wieczorem

W okresie letnim wydłużamy godziny otwarcia, dlatego z naszych atrakcji można korzystać już od 8:00 do nawet 23:00! Przyjazd wczesnym rankiem lub po godz. 17:00 zapewnia swobodne wejście do Aquaparku. Kolejki pojawiają się przede wszystkim w szczytowych okresach dnia, czyli między 11:00 a 14:00, dlatego rekomendujemy wybór innych godzin odwiedzin.

  1. Kup online bilet na cały dzień

Tak jak w poprzednich latach, w wakacje sprzedaż biletów całodniowych możliwa jest tylko za pośrednictwem naszej platformy sprzedażowej. Dodatkowo można zakupić wieczorne bilety trzygodzinne. Pula dostępnych biletów jest ograniczona, dlatego najlepiej z około tygodniowym wyprzedzeniem zaplanować przyjazd. Osoby, które zakupiły bilety całodniowe wchodzą priorytetowo, omijając ewentualną kolejkę do kas.

  1. Odwiedź nasze pozostałe atrakcje

Wprowadzony w 2017 roku system kolejkowy usprawnia czas oczekiwania na wejście. Każdy pobiera numerek do kasy, dzięki temu z góry wiadomo jaki jest czas oczekiwania. Jeśli przekracza on 15 minut, można udać się do naszych pozostałych stref rodzinnej rozrywki – Klub dla dzieci Aquś z Klockolandią i Gadolandem, Akademia Driftingu, Cukrownia, Kino 7D, Planeta VR oraz restauracje i sklepy. Gdy czasu jest niewiele na parterze można odwiedzić bezpłatnie nasze wspaniałe akwarium i zapoznać się z  rekinami!

Powrót

zobacz także

NOWY NABÓR
DO Aqua Szkoły!

Sprawdź

Basen sportowy

Sprawdź

Klub dla dzieci

Sprawdź

Aqua
Fitness

Sprawdź