Aquś Kids Club

Klub do dzieci – AQUŚ Kids Club 

Unikatowy klub dla dzieci, gdzie maluchy mogą bawić się ulubionymi klockami i odkrywać tajemnice niezwykłych zwierząt z różnych zakątków świata. Doskonałe miejsce na urodzinki, wycieczkę szkolną czy rodzinne popołudnie! Poznaj bliżej nasze strefy:

  • Klockolandia – wielka bawialnia z milionem klocków do tworzenie własnych układanek, nowoczesne zabawki oraz wypożyczalnia klocków. Istny raj dla miłośników Lego w każdym wieku.
  • Gadoland – fascynujący świat egzotycznych gadów, płazów i pajęczaków! Zobacz z bliska gigantycznego pytona, śmiercionośnego skorpiona, uroczego kameleona i najprawdziwszego krokodyla!
  • Kawiarnia Kids Tea – po trudach konstruowania najróżniejszych budowli z klocków oraz po dużej dawce wrażeń za sprawą bliskich spotkań z gadami, zrelaksować się można w przytulnej kawiarni.

Klub dla dzieci czynny jest w weekendy oraz święta od 11:00 do 19:00. Bilet łączony na cały dzień – 20 zł , pojedyncze wejście do Klockolandii – 15 zł, wejściówka do Gadolandu – 10 zł.  Bilet rodzinny 2+2 do obu stref w cenie 50 zł!

Organizujemy super urodziniki – zadzwoń lub napisz! Ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb 🙂

Regulamin