Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

Jedyna w Europie zjeżdżalnia obrotowa

Gotowi na przejażdżkę wodnym diabelskim młynem?

Jedyna w Europie zjeżdżalnia obrotowa

Ekstremalny diabelski młyn na pontonie? To możliwe! W Redzie powstała jedyna w Europie, a druga na świecie zjeżdżalnia obrotowa! Podobna konstrukcja znajduje się w Chinach, ale w Azji działa sezonowo.

Po zjeżdżalni z rekinami przyszedł czas na zupełnie inną formę wodnej rozrywki – AquaSpinner zapewni uczucie braku grawitacji! Wynika to z wahadłowego pokonywania krętej konstrukcji i zmiennego tempa zjazdu. Adrenalina na obrotowej zjeżdżalni rośnie w ekspresowym tempie. W ciągu zaledwie kilku sekund przyśpieszamy do 40 km/h. Zjazd trwa aż 90 sekund, ale ze względu na dynamizm ma się wrażenie, że trwa to dwa razy dłużej.

Rura AquaSpinnera liczy 160 metrów długości, a jej średnica wynosi aż 2,7 m. Zjazd odbywa się na czteroosobowych pontonach, które do rury wprowadzane są za pomocą automatycznego pasa transmisyjnego. Licząca 29 metrów wysokości zjeżdżalnia przewyższa budynek o kilka metrów. Natomiast konstrukcja obrotowego koła waży 160 ton. AquaSpinner to projekt niemieckiej firmy, z którą Aquapark Reda współpracuje od początku istnienia.

Warunki korzystania:

  • wzrost: minimum 120 cm
  • waga na pontonie: minimum 150 kg (od 2 do 4 osób)
Atrakcja oddzielnie płatna

Każdy zjazd 5 PLN

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Niedziela 10:00 - 20:00 

Ważne informacje

Zjeżdżalnia może być czasowo wyłączona ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (wichury, burze).

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft