Pomoc

Karty podarunkowe posiadają okres ważności określony w ofercie sprzedaży, zgodnie z kwotą na karcie: 

100 zł - 3 miesiące

150 zł - 3 miesiące 

250 zł - 6 miesięcy

500 zł - 6 miesięcy 

Istnieje możliwość wykupienia pogadanki wraz z oprowadzaniem i ciekawostkami ze świata gadów, w cenie 60 PLN. Pogadanka może być prowadzona dla indywidualnych osób lub grup zorganizowanych ( max. 15 osób). Wtedy biorą Państwo udział w pokazie karmienia i dotknięcia wybranego gada.

Nie, zgodnie z regulaminem zwrotów dokonujemy :

a) na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu - obsługa zwraca 100% wartości wpłaty 

b) na 29 dni- 14 dni przed rozpoczęciem pobytu - obsługa zwraca 50% wartości wpłaty

c) na 13 dni przed rozpoczęciem pobytu - płatność przepada bezpowrotnie 

 

Tak, na hali basenowej znajduje się Shark Bar. Opłata nabijana jest na opaskę, a rozliczenie następuje przy kasie w momencie wyjścia.

W namiotach są gąbki do spania, poduszki oraz koce, a także stolik na telefon itp. 

Kartą można płacić kilkakrotnie w okresie ważności karty do momentu wykorzystania środków. 

Nie, po aquaparku nie można biegać ze względu na ryzko poślizgnięcia. 

Nie, w cenie jest tylko śniadanie, na pozostałe posiłki zapraszamy do restauracji na pasażu handlowym.

Koszt zależny jest od liczby zajęć w danym dniu w semestrze. Pełny cennik znajduje się na podstronie z Cennikami.

Nie ma konieczności zgłaszania nieobecności na zajęciach grupowych. W przypadku posiadania karnetu Wariant I (czyt. Regulamin) z czasem dodatkowym i opiekunem, gdy klient nie ma możliwości stawienia się do AquaSzkoły na zajęciach na basenie, dopuszczalne jest wykorzystanie wejścia na teren Aquaparku, w godzinach otwarcia obiektu w danym dniu przez uczestnika oraz jedną osobę pełnoletnią na: 105 min (dotyczy karty wejścia wykupionej dla dziecka), 60 min (dotyczy karty wejścia wykupionej dla osoby dorosłej).

W przypadku posiadania karty AquaBobas, możliwe jest wykorzystanie opuszczonych zajęć w formie wejścia na teren Aquaparku w dni powszednie, z wyłączeniem świąt, w terminie ważności karty. W przypadku posiadania karty wstępu na basen sportowy Wariant II – nie ma możliwości odrobienia zajęć.

Dla posiadaczy karty wstępu na zajęcia indywidualne, możliwe jest odrabianie maksymalnie dwóch opuszczonych zajęć po uprzednim zgłoszeniu, najpóźniej jeden dzień przed zajęciami. W przypadku niezgłoszenia nieobecności na zajęciach, nie będzie możliwości odrobienia i przeniesienia zajęć na inny termin.

Zgodnie z regulaminem nie można wnosić posiłków na halę basenową, można je spożywać na terenie szatni.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne najprościej zapisać się przez formularz zgłoszeniowy “REJESTRACJA ON-LINE,” dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola.” Tam znajdują się wszelkie informacje potrzebne do rezerwacji miejsca. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z państwem poprzez e-mail ewentualnie telefonicznie, w  celu potwierdzenia rezerwacji miejsca (dzień, godzina).

Nie. Posyłając dziecko do AquaSzkoły, to rodzic musi być świadomy gotowości i dojrzałości dziecka do zajęć.

Namioty znajdują się bezpośrednio przy pokojach na plaży.

Personel wydaje rzeczy znalezione po identyfikacji ich przez właściciela w okresie do 7 dni od daty pozostawienia.

Nie, czepki nie są wymagane.

Aquapark nie honoruje żadnej karty. Jedynie na Basenie Sportowym akceptowane są karty MultiSport Plus, MultiSport Plus Kids / Multisport Kids i MultiSport Senior.

Na terenie Aquaparku należy zaopatrzyć się we własny ręcznik, możliwość wypożyczenia dostępna jest tylko w strefie Aqua SPA & Saunarium.

Tak. Na hali lotów zawsze znajduje się pracownik- opiekun zwierząt, który oprócz dbania o bezpieczeństwo gościa i zwierząt chętnie podzieli się wiedzą na temat świata papug .

Tak. 

Zajęcia grupowe obywają się w liczbie:
a) do 10 osób (AquaSzkoła)
b) do 12 osób (AquaBobas)
c) Do 15 osób (AquaTriathlon)

Nie, nie posiadamy animacji chyba, że oferujemy zajęcia dodatkowe w pakietach.

Karta upominkowa umożliwia zakup dowolnego biletu do Aquaparku Reda, Aqua Spa&Saunarium wraz z usługami masaży i zabiegów pielęgnacyjnych oraz Papugarni i Gadolandu z aktualnego cennika oraz dokonania dopłaty.

Zgłoszenia grupowe przyjmujemy drogą mailową: grupy@aquaparkreda.pl bądź telefonicznie: 570 998 075.

Tak, szatnia znajduje się na parterze, jest darmowa. Czynna w okresie październik-maj.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Tak, opłata jest nabijana na opaskę i wynosi 4 zł od osoby za zjazd. 

Minimum dwa duże ręczniki, klapki i dobry humor :)

Nie, to osobna strefa beztekstylna, od 18 roku życia.

Zgodnie z regulaminem nie później niż 60 min przed jego zamknięciem. 

Tak, można kupić bilety online. 

Nie, można korzystać w godzinach trwania doby hotelowej (15:00-11:00) oraz w godzinach otwarcia aquaparku.

Do odpowiednich grup kursanci dobierani są pod względem wieku (dzieci) oraz umiejętności. Pierwsze zajęcia pozwolą dobrać odpowiedni poziom oraz ustalić dogodną dla Państwa godzinę. Wszystko zweryfikuje instruktor. Jeśli okaże się, że kursant trafił do nieodpowiedniej grupy, instruktor zaproponuje zmianę grupy.

Tak, można zapłacić kartą podarunkową. 

Istnieje bilet rodzinny uprawniający do wejścia na strefę gadów dla dwóch dorosłych i minimum 1 dziecka. Nie ma limitu czasowego, więc na wystawie można przebywać w godzinach otwarcia, tj. 10:00-18:00. Koszt biletu rodzinnego to 15pln / osoba. Dzieci do 12 roku życia na strefę gadów muszą wejść z opiekunem.

Zgodnie z regulaminem Aquaparku dzieci do lat 12 powinny przebywać na obiekcie razem z opiekunem. Od rodziców zależy, czy będą pływać obok na torze, czy obserwować dziecko np. z niecki basenowej. Rodzice dzieci do lat 4 aktywnie uczestniczą w zajęciach. Zalecamy, aby na pierwszych zajęciach rodzice byli obecni w wodzie, aby pomóc dzieciom w adaptacji w nowym miejscu.

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje, osobiste tempo uczenia się i zdobywania nowych umiejętności. W naszym systemie nauczania pływania najpierw budujemy solidny fundament i oswajamy uczestników ze środowiskiem wodnym. Wraz z upływem czasu i doskonaleniem umiejętności pływackich uczestnicy poznają kolejne style pływackie, a według umiejętności ukierunkowani są na zdobycie Karty Pływackiej, czy w przyszłości patentu ratownika.

Tak, można spotkać nagą osobę np. jak wychodzi z łaźni czy spod prysznica. Niemniej poruszając się między korytarzami należy zakrywać się ręcznikiem.

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Nie, na naszym basenie woda jest chlorowana.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Rezygnować można w każdej chwili, ale należy pamiętać, iż nie ma zwrotu kosztów za niewykorzystane zajęcia.

Zgłoszenia grupowe przyjmujemy drogą mailową: grupy@aquaparkreda.pl bądź telefonicznie: 570-998-075.
 

Nie, świat saun jest strefą beztekstylną i nie można przebywać w strojach bądź wbieliźnie. Takie saunowanie jest niehigicznie i szkodliwe dla zdrowia, ponieważ w saunach jest od 80 do 100 stopni, co może spowodować odbarwienia materiału, a nawet skórne poprzenia. 

Wielu odwiedzających odnosi wrażenie, ze niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża, szkielety gadów oraz wylinki naszych podopiecznych.

Zajęcia grupowe oraz indywidualne trwają do 40min. Wyjątek stanowią zajęcia AquaBobas, które trwają do 30min.

Tak, restauracje znajdują się na pasażu handlowym, wejście znajduje się obok budynku. 

Nie, ale z takich pomieszczeń jak łaźnia, grota lodowa, prysznice korzysta się nago. Natomiast w saunie suchej można być okrytym ręcznikiem.

Karta nie jest kartą imienną, wydaną na okaziciela. Kartę można udostępnić innej osobie.

Dobro zwierząt jest dla nas bardzo ważne. Mimo, że ptaki mają swobodę ruchu i mogą odpoczywać cały dzień to ta godzina przeznaczona jest na drugi posiłek, a my opiekunowie zwierząt sprawdzamy samopoczucie zwierząt, przygotowujemy salę na resztę dnia.

Nie honorujemy bonu turystycznego, ponieważ Aquaparki nie zostały uwzględnione w programie.

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00-14.30, 15:30-18:00.

 

Gadoland znajduje się na parterze, obok akwarium z rekinami, naprzeciwko szatni.

Termin zajęć indywidualnych zależy od dostępności instruktorów oraz wolnych torów na basenie. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy możliwe terminy. W praktyce zajęcia indywidualne odbywają się przed lub po lekcjach grupowych.

Opiekun osoby niepełnosprawnej korzysta z biletu ulgowego, zgodnie z obowiązującą w danym dniu taryfą.

Minimalny wzrost to 1,20 m. W pontonie może się znajdywać od 2 do 4 osób. Min. 150 kg na grupę, max. 320 kg na grupę. 

Nie, są to osobne firmy, atrakcje są płatne bezpośrednio przed wejściem do nich. 

Zajęcia odbywają się do poniedziałku do soboty. Od poniedziałku do piątku od 16:15 do 22:00, w soboty od 9:00 do 14:00. Zachęcamy do odwiedzenia pełnego rozkładu zajęć.

Kartą podarunkową nie można płacić za towary i usługi gastronomiczne na obiekcie oraz towary w strefie Aqua Spa&Saunarium - jest to rozliczane osobno gotówką lub kartą płatniczą przy wyjściu w kasie biletowej obiektu.

Tak, parkingi zewnętrzne: P1, P2, P3 są darmowe. 

Przed wejściem ściągamy biżuterię, ponieważ jest ryzyko, że może zaszkodzić zwierzętom na hali.Torby ściągamy również ze względu na bezpieczeństwo ptaków- ryzyko połknięcia lub skaleczenia się zamkiem, suwakiem, ozdobami torby.

Brak elementów do wyświetlenia
Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft