Papugarnia Gadoland Crazy Carts Planeta VR i Kino 7D Cukrownia Edu Fun Restauracje, sklepy i inne

Spotkajmy się w Papugarni

Spotkajmy się w Papugarni

Papugarnia w Redzie to miejsce stworzone z pasji i miłości do ptaków. Hala lotów o metrażu 200m2 jest domem dla ponad 50 ptaków. Mieszkają tu między innymi: ary, amazonki, lorysy oraz wiele innych gatunków ptaków.


Wizyta w papugarni to nie tylko przyjemna forma spędzenia czasu, ale możliwość kontaktu z naturą i pogłębienia wiedzy o zwierzętach. W tym miejscu można nie tylko obserwować ptaki, ale również je nakarmić, pogłaskać czy zrobić przepiękne pamiątkowe zdjęcie. Wizyta wzbogacona jest o opowieści opiekunów zwierząt, którzy chętnie wprowadzą i przedstawią swoich pierzastych podopiecznych.

Pełna oferta cenowa:

Godziny otwarcia

10:00-14:30

15:30- 18:00

CENNIK

- bilet normalny - 16 zł
- bilet ulgowy - 12 zł
- bilety rodzinne od 25 zł

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00-14.30, 15:30-18:00.

 

Tak. Na hali lotów zawsze znajduje się pracownik- opiekun zwierząt, który oprócz dbania o bezpieczeństwo gościa i zwierząt chętnie podzieli się wiedzą na temat świata papug .

Przed wejściem ściągamy biżuterię, ponieważ jest ryzyko, że może zaszkodzić zwierzętom na hali.Torby ściągamy również ze względu na bezpieczeństwo ptaków- ryzyko połknięcia lub skaleczenia się zamkiem, suwakiem, ozdobami torby.

Dobro zwierząt jest dla nas bardzo ważne. Mimo, że ptaki mają swobodę ruchu i mogą odpoczywać cały dzień to ta godzina przeznaczona jest na drugi posiłek, a my opiekunowie zwierząt sprawdzamy samopoczucie zwierząt, przygotowujemy salę na resztę dnia.

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft