Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

AquaSzkoła

Lekcje pływania dla każdego

AquaSzkoła

UWAGA! 

Informujemy o zakończeniu wiosennego semestru AquaSzkoły. Dziękujemy wszystkim za udział. Niestety z powodu epidemii nie udało się nam dokończyć lekcji we właściwej formie.

Niewykorzystane zajęcia będzie można zrealizować podczas Wakacyjnej Szkoły Pływania. Poniżej przedstawiamy szczegóły naszej specjalnej oferty. Zapisy odbywają się poprzez formularz. Ponadto przyjmujemy zgłoszenia na lekcje indywidualne na basenie sportowym. 

Natomiast osoby, które nie będą mogły trenować z nami w wakacje lub oferta ich nie dotyczy - automatycznie otrzymają zwrot za niewykorzystane zajęcia w postaci karty przedpłaconej, ważnej do końca 2020 roku. Środki zostaną aktywowane 15 czerwca na koncie uczestnika Aquaszkoły, co oznacza, że będzie można z nich skorzystać za pomocą karnetu Aquaszkoły lub po podaniu nazwiska. Nie ma konieczności odbioru nowej karty.

Zwróconą kwotę od 15 czerwca można dowolnie wykorzystać - na rekreację w aquaparku, relaks w saunach, niezależny trening na basenie sportowym lub zakup nowego karnetu do AquaSzkoły we wrześniu. 

-----------------------------------

Komfortowe lekcje pływania na trzech basenach!

Zajęcia prowadzimy w grupach oraz indywidualnie przez 7 dni w tygodniu. Poranne i wieczorne bloki oraz różne poziomy zaawansowania pozwalają wygodnie wkomponować AquaSzkołę w codzienny plan zajęć. U nas zarówno oswoisz się ze środowiskiem wodnym, jak i zdobędziesz kolejne umiejętności pływackie! Uczymy podstaw oraz doskonalimy we wszystkich stylach pływackich. Realizujemy lekcje dla maluszków od 3 miesiąca życia, dzieci oraz dorosłych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

aquaszkola@aquaparkreda.pl

Niewykorzystane zajęcia AquaSzkoły

Zapisz się do Wakacyjnej Szkoły Pływania - zapisy od 15 czerwca!

Lub skorzystaj z automatycznego zwrotu środków na konto uczestnika AquaSzkoły 

Instruktorzy pływania

Joanna

Agnieszka

Marek

Mirek

Dawid

Małgorzata

Agata

Marcin

Ania

Sławek

Aleksandra

Patrycja

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne najprościej zapisać się przez formularz zgłoszeniowy “REJESTRACJA ON-LINE,” dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola.” Tam znajdują się wszelkie informacje potrzebne do rezerwacji miejsca. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z państwem poprzez e-mail ewentualnie telefonicznie, w  celu potwierdzenia rezerwacji miejsca (dzień, godzina).

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Zajęcia grupowe oraz indywidualne trwają do 45min. Wyjątek stanowią zajęcia AquaBobas, które trwają do 35min.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 4 do 10 osób. Grupy początkujące do 8 osób, grupy zaawansowane liczą max. 10 osób.

Sprawdź także

Basen sportowy

Film promocyjny

Sekcja AquaBobas

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft