Aquapark AquaSpinner Rekiny Basen sportowy AquaSzkoła AquaFitness Bilety grupowe Karty prezentowe

AquaSzkoła

Lekcje pływania dla każdego

AquaSzkoła

Rozpoczęliśmy dodatkowy nabór dla nowych klientów! 

Sprawdź plan zajęć, który znajduje się poniżej i wypełnij odpowiedni formularz! Opis poszczególnych poziomów (P1,P2...) znajduje się w formularzach. 

 Informacje dotyczące drugiego semestru AquaSzkoły dla obecnych klientów:  

  • 1 lutego rusza II semestr AquaSzkoły.
  • Kontynuacja będzie odbywać się wg aktualnego planu zajęć.
  • Nie trzeba zgłaszać się ponownie, wystarczy dokonać płatności w ostatnim tygodniu stycznia w celu podtrzymania rezerwacji.
  • Cennik na II semestr znajduje się poniżej. 

UWAGA! Zapisy na zajęcia indywidualne odbywają się poprzez wysłanie maila na adres: aquaszkola@aquaparkreda.pl

-------------------------

Uwaga Klienci Aquaszkoły!

Ważne! Aby umożliwić wykorzystanie wszystkich zaległych minut na rekreację w Aquaparku, przedłużamy ich ostateczny termin ważności aż do końca kwietnia 2022.

Dotyczy to karnetów z sezonu 2020/2021, przy których wystąpiły ograniczenia z powodu pandemii. Dodatkowe minuty można wykorzystać w dowolnym dniu (nawet dla całej rodziny) na części rekreacyjnej i/lub basenie sportowym.  

 

 

 

------------------------------------------------------------- 

Komfortowe lekcje pływania na trzech basenach!

Zajęcia prowadzimy w grupach oraz indywidualnie przez 7 dni w tygodniu. Poranne i wieczorne bloki oraz różne poziomy zaawansowania pozwalają wygodnie wkomponować AquaSzkołę w codzienny plan zajęć. U nas zarówno oswoisz się ze środowiskiem wodnym, jak i zdobędziesz kolejne umiejętności pływackie! Uczymy podstaw oraz doskonalimy we wszystkich stylach pływackich. Realizujemy lekcje dla maluszków od 3 miesiąca życia, dzieci oraz dorosłych. 

Tylko w naszej szkółce w jednym karnecie jest nauka pływania i rekreacja w Aquaparku dla dziecka oraz opiekuna! Każde wejście to aż 105 minut - 40 minut lekcji z instruktorem plus czas na zabawę w aquaparku i przebranie się (30 minut lekcji w przypadku sekcji AquaBobas). Sprawdź szczegóły w REGULAMINIE.  

 

__PAGE.OFFER.FILESDOWNLOAD.HEADER:

Regulamin AquaSzkoła 2022.pdf

Instruktorzy pływania

Dominik

Patryk M.

Patryk G.

Bartek

Agata

Marek

Dawid

Mirek

Marcin

Małgorzata

Ania

Aleksandra

Patrycja

Agnieszka

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości kursantów. Zajęcia grupowe zróżnicowane są pod względem wieku i umiejętności. Grupa dopasowywana jest indywidualnie, każdemu dziecku lub osobie dorosłej, by uczestnik jak najwięcej skorzystał z lekcji.

Na zajęcia grupowe lub indywidualne najprościej zapisać się przez formularz zgłoszeniowy “REJESTRACJA ON-LINE,” dostępny na stronie internetowej www.aquaparkreda.pl w zakładce "Oferta->AquaSzkola.” Tam znajdują się wszelkie informacje potrzebne do rezerwacji miejsca. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z państwem poprzez e-mail ewentualnie telefonicznie, w  celu potwierdzenia rezerwacji miejsca (dzień, godzina).

Karnet do AquaSzkoły kupujemy w punkcie informacyjnym Aquaparku. Podając imię i nazwisko dziecka, oraz dzień i godzinę na którą jest przypisane.

Zajęcia Aquabobas przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca do 3 lat. Do AquaSzkoły zapisuje dzieci od 4 roku życia, które w zajęcia uczestnicą w wspólnie z rodzicem. W naszej szkółce wiek 5 lat jest umowną granicą, gdzie dziecko może samo uczestniczyć zajęciach tylko pod opieką instruktora, o ile sumiennie wykonuje jego polecenia. Dlatego ostateczna decyzja zależy o rodziców, którzy najlepiej wiedzą, czy jego dziecko jest gotowe na taki rodzaj lekcji.

Zajęcia grupowe oraz indywidualne trwają do 40min. Wyjątek stanowią zajęcia AquaBobas, które trwają do 30min.

Zajęcia grupowe obywają się w liczbie:
a) do 10 osób (AquaSzkoła)
b) do 12 osób (AquaBobas)
c) Do 15 osób (AquaTriathlon)

Sprawdź także

Basen sportowy

Film promocyjny

Sekcja AquaBobas

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft