Papugarnia Gadoland Crazy Carts Planeta VR i Kino 7D Cukrownia Edu Fun Restauracje, sklepy i inne

Gadoland

Poznaj egzotyczny świat gadów, płazów i pajęczaków 

Gadoland

Egzotyczne zwierzęta z całego świata są już teraz na wyciągnięcie ręki!

Podczas wizyty w Gadolandzie, można stanąć oko w oko z największymi wężami świata, zobaczyć różnokolorowe jaszczurki i żaby, a także podziwiać olbrzymie ptaszniki. Istnieje możliwość wykupienia "pogadanki", podczas której dowiemy się wielu ciekawostek ze świata zwierząt, a także dotkniemy i sfotografujemy wybranego gada.

Dodatkowym atutem jest uczestnictwo w pokazie karmienia krokodyli bądź jaszczurek. Już teraz możesz przekonać się na własnej skórze jak wyjątkowe i mistyczne są to zwierzęta. 

 

UWAGA!

Informujemy, że na chwilę obecną, na ekspozycji nie ma Kajmana okularowego (Caiman crocodilus). Jesteśmy w trakcie budowania nowych zbiorników i niedługo pojawią się na wystawie! Bardzo prosimy o wyrozumiałość!

Godziny Otwarcia

Codziennie 10:00-18:00

 

Cennik

Bilet ulgowy/rodzinny* 15 PLN/osoba

Bilet normalny: 20 PLN/osoba 

Dzieci do lat 3 BEZPŁATNIE

*Bilet rodzinny - Rodzina od 3 osób, minimum 1 dziecko w wieku od 3 do 18 lat 

 Możliwość wykupienia pogadanki: 60 PLN - osoby indywidualne oraz grupy do 15 osób (po wcześniejszym kontakcie lub rezerwacji)

Masz pytanie? Zadzwoń do nas!

tel. 511 511 551

Regulamin

Nasze zwierzęta

Węże

Kamelony

Krokodyle

Legwany

Warany

Agamy

Gekony i pozostałe jaszczurki

Pajęczaki

Płazy

Owady i pozostałe

Żółwie

Najczęściej zadawane pytania

Gadoland znajduje się na parterze, obok akwarium z rekinami, naprzeciwko szatni.

Istnieje bilet rodzinny uprawniający do wejścia na strefę gadów dla dwóch dorosłych i minimum 1 dziecka. Nie ma limitu czasowego, więc na wystawie można przebywać w godzinach otwarcia, tj. 10:00-18:00. Koszt biletu rodzinnego to 15pln / osoba. Dzieci do 12 roku życia na strefę gadów muszą wejść z opiekunem.

Istnieje możliwość wykupienia pogadanki wraz z oprowadzaniem i ciekawostkami ze świata gadów, w cenie 60 PLN. Pogadanka może być prowadzona dla indywidualnych osób lub grup zorganizowanych ( max. 15 osób). Wtedy biorą Państwo udział w pokazie karmienia i dotknięcia wybranego gada.

Wielu odwiedzających odnosi wrażenie, ze niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża, szkielety gadów oraz wylinki naszych podopiecznych.

Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft