Zasady korzystania z Aquaparku

Zasady korzystania z Aquaparku

Opis

Zapraszamy na baseny i zjeżdżalnie! Jednak warunkiem przyjemnego i bezpiecznego korzystania jest przestrzeganie odgórnych reguł, które pozwolą cieszyć się z rodzinnego czasu w Aquaparku. 

Zasady korzystania z Aquaparku: 

1. Aby mieć gwarancję wejścia kup bilet online za pośrednictwem naszej strony. Potwierdzenie wystarczy okazać na telefonie.

2. Mamy wdrożony system wirtualnej kolejki. Kolejkomat obsługuje nasz pracownik, który przekaże Ci numerek do kasy. Do strefy kasowej udaj się dopiero na kilka numerków przed Twoim. Dzięki temu unikniemy tłoczenia się przy kasach.

3. Zdezynfekuj ręce przed wejściem do Aquaparku. Dozownik z płynem znajduje się przy Punkcie Informacji oraz przed wejściem do szatni.

4. Zachowaj dystans 1,5 m – w szatni, w basenie, w oczekiwaniu na zjeżdżalnię.

5.  Pamiętaj, że woda basenowa jest stale uzdatniana związkami chloru, co niweluje przenoszenie się wirusów. 

6. Weź dokładny prysznic przed wejściem na halę basenową. Prysznic należy wziąć również po skorzystaniu z toalety.

7. Po hali basenowej poruszaj się w klapkach. Na czas korzystania ze zjeżdżalni lub basenu pozostaw je w wyznaczonym miejscu.

8. Wszystkie powierzchnie wspólne oraz elementy często dotykane są regularnie przemywane środkiem dezynfekującym dedykowanym dla basenów.

9. Z leżaków na hali basenowej oraz na tarasie słonecznym można skorzystać po położeniu własnego ręcznika.

10. W szatni część szafek wyłączona jest z użytku w celu zachowania bezpiecznej odległości. Nasz pracownik będzie kontrolował liczbę osób w strefie szatniowej, aby uniknąć większego zgromadzenia.

11. Wszystkie opaski są dezynfekowane po każdym kliencie.

 

 

Strefa:
Aquapark Reda
Data wydarzenia:
2022-02-28
Partnerzy
StenaLine Semeko GreenLoft